HABERLER
Taşındık

GRUNDFOS BAYİSİ UNOPOMP YENİLENDİ  

10 yılı aşkın süredir Karaköy’de hizmet veren UNOPOMP MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. , 6000m2 lik kapalı alana sahip yeni yerinde faaliyetine devam etmektedir.

Açılışı yapan Grundfos Türkiye Genel Müdürü Okay Barutçu, açılış konuşmasında “Grundfos ve Unopomp işbirliği zaman zaman yaşanan olumsuz piyasa koşullarına rağmen hep büyüyerek, hep daha da güçlenerek ve en önemlisi güzel ve doğru işler yaparak yoluna devam etmekte. Unopomp Mühendislik özellikle de Grundfos`un su temini segmentinde Türkiye çapında önemli bir misyonu olan, öncü ve lokomotif bayilerimizden biri ve bozulmayan çizgisi ile de birçok yeni bayimize örnek teşkil etmekte. Biz Grundfos Merkez olarak kriz döneminde bile tüm projelerimize ve uzun vadeli yatırımlarımıza hız kesmeden devam ederken, Unopomp da faaliyetlerini böylesine merkezi ve güzel bir mekana taşıyarak hem bu alandaki liderliğini hem de ortak uzun vadeli vizyonumuzu en güzel şekilde ortaya koyuyor.

Küçük, orta ölçekli veya büyük birçok müessesenin hız kestiği, küçülmeye gittiği ve hatta varlığını tehlike altında hissettiği bu küresel kriz ortamında Unopomp`un bu hamlesi profesyonel yönetiminin, ekibine ve iş ortaklarına olan inancın ve çokca lafta kalan "krizi fırsata dönüştürme" kabiliyetinin en güzel ifadesi. İstanbul`un ve dolayısı ile de Türkiye`nin en önemli toptan ve perakende pompa merkezi durumuna gelmiş olan Necatibey Caddesinde böyle güzel bir ofis ve showroom`un öncelikle tüm Unopomp çalışanları ve sonra Grundfos için hayırlı, uğurlu ve bol kazançlı olmasını diliyorum” dedi. 

Yeni yerinde hizmet verecek olan UNOPOMP, sirkülasyon pompları, endüstriyel pompalar, yangın pompaları, reverse ozmos  ve dozaj pompalarının satışı, projelendirmesi ve stış sonrası hizmetlerini genişleyen kadrosuyla devam ettirecektir.« Geri
 
 
Selahaddin Eyyubi Mah. Uğurmumcu Cad. 1581 Sokak No:5 Esenyurt-İSTANBUL 
Tel: 0 212 672 79 97   Faks: 0 212 605 02 46   E-mail: info@unopomp.com
© 2009 Unopomp. Web tasarım Grimor