Çalışma Saatleri 09:00-18:00
Selahaddin Eyyubi Mah. 1581 Sok. No:5 Esenyurt/İSTANBUL

Hakkımızda

UNOPOMP

Hakkımızda
Biz Kimiz ?

25 Yıllık Tecrübe

UNOPOMP MÜH. İNŞ. TUR. SAN TİC. LTD. ŞTİ

Unopomp Mühendislik, 1997 yılında İstanbul Karaköy`de HALDUN ÇAKMAK tarafından kurulmuştur. Sektör hayatına dalgıç pompalar ve yan ekipmanları satarak başlamış, 1998 yılında pompa sektöründe dünya devi olan GRUNDFOS firmasının Türkiye pazarına girmesiyle, bayisi olmuştur. 2012 yılında İstanbul Esenyurt’ta bulunan 6000 m2’lik merkez binasına taşınarak müşterilerine daha fazla stok hacmi ve hızlı teslimat imkanıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız 20 yılı aşkın süredir bayisi olduğu Grundfos sirkülasyon pompaları, domestik, endüstriyel ve yangın hidroforları, derin kuyu dalgıç pompaları, atık su ve temiz arıtma pompaları, reverse osmoz pompaları, dozaj ve kimyasal satışını, projelendirmesini ve bunun yanı sıra yaklaşık 10 yıldır Alfa Laval, Honeywell, Kodsan gibi lider markaların ürünlerinin satışını ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine en optimum şekilde çözüm ortağı olarak sunmaya devam etmektedir.

UNOPOMP

Misyonumuz

Doğru fiyat/kalite oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Vizyonumuz

Şirketimizi, yenilikçi teknolojileri yakından takip eden, etik değerlere saygılı, müşterileri için değer yaratan, en önemli sermayesinin insan kaynağı olduğunun bilincinde, kişilerin tercih ettiği öncelikli firma yaparak; ülkemizde iş ahlakına, çevreye ve insanlara saygılı bir firma olarak ticari hayatımıza devam etmek.